ROK 2008 - 2010

Tisk

2010

LEDEN

neděle 3. ledna - KONCERT VLČNOVSKÉ SCHOLY Kostel sv. Jakuba Staršího, Vlčnov (14-17)

pátek 15. ledna - MAYDAY CLUB Uherský Brod (21-04)

sobota 16. ledna - III. FARNÍ PLES Kulturní dům, Dolní Němčí (19-04)

pátek 22. ledna - MODEROVÁNÍ MATURITNÍHO PLESU MKS, Třebíč (19-03)

sobota 23. ledna - FARNÍ PLES Kulturní dům, Pačlavice (19-03)

sobota 30. ledna - FARNÍ PLES Sportovní hala, Bánov (19-03)


ÚNOR

pátek 5. února - VIDEO DANCE SHOW Disco Magic Vlčnov (21-03)

pátek 12. února - 3. CHARITNÍ PLES Klub sportu a kultury Vlčnov (19-03)

pátek 19. února - VIDEOPREZENTACE KŘESŤANSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY Brno, Lidická 24 (19-21)

pátek 26. února - MAYDAY CLUB Uherský Brod (21-05)


BŘEZEN

pátek 19. března - ST. JOSEF DANCE PARTY & VIDEO DANCE SHOW Disco Magic Vlčnov (21-03)

sobota 27. března - VIDEO DANCE SHOW Euro Club Hluk (21-04)


DUBEN

pátek 9. dubna - VIDEO DANCE SHOW Disco Magic Vlčnov (21-03)

sobota 17. dubna - VIDEOPREZENTACE KŘESŤANSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY Radějov (14-16)

pátek 30. dubna - VIDEO DANCE SHOW Disco Magic Vlčnov (21-03)


KVĚTEN

čtvrtek 6. května - '80s & '90s HITS PARTY U-klub Olomouc (20-03)

pátek 14. května - VIVA LA MORAVIA PARTY Kulturní dům Kostelany nad Moravou (20-04)

pátek 28. května - JÍZDA KRÁLŮ 2010 & VIDEO DANCE SHOW & PUSCHKIN VODKA PÁRTY Disco Magic Vlčnov (21-05)

sobota 29. května - MR.PAPUČ PÁRTY Orlovna Strážnice (17-01)

 

ČERVEN

neděle 13. června - DĚKANÁTNÍ PŘEHLÍDKA SCHOL 2010 klášterní zahrada Uherský Brod (14-18)

pátek 18. června BIRTHDAY PARTY DJ CHOSÉ Disco Magic Vlčnov (21-04)

sobota 19. června - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (16-00)


ČERVENEC

sobota 3. července - SOUKROMÁ AKCE Újezdec u Luhačovic (16-00)

sobota 17. července - SVATBA Vyšní Lhoty (16-02)

sobota 24. července - SVATBA Rekreační středisko Chata Lopeník (18-02)


SRPEN

sobota 7. srpna - SVATBA Bánov (15-01)

sobota 21. srpna - SOUKROMÁ AKCE Dolní Němčí (15-00)

víkend 27. - 29. srpna - MODEROVÁNÍ FREAKFESTU Břehy u Přelouče


ZÁŘÍ

sobota 18. září - SVATBA Hluk (15-01)

sobota 25. září - SOUKROMÁ AKCE Suchá Loz (16-00)

ŘÍJEN

čtvrtek 7. října - PRVÁCI UP, VÍTEJTE!!! U-klub, Olomouc (20-04)

sobota 23. října - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (16-00)


LISTOPAD

pátek 19. listopadu - FIREMNÍ VEČÍREK Uherský Brod (18-01)

čtvrtek 25. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR U-klub, Olomouc (20-04)

pátek 26. listopadu - PLAYBOY PARTY KS Bůrovce, Topolná (20-04)

sobota 27. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR Beseda, Nivnice (19-00)

 

PROSINEC

pátek 3. prosince - MODEROVÁNÍ MATURITNÍHO PLESU Třebíč (19-02)




2009

LEDEN

pátek 2. ledna - DISCO UTAH Kunovice (21-02)

pondělí 5. ledna - TV NOE natáčení NOEparády, 4.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

sobota 10. ledna - DISCO UTAH Kunovice (21-02)

sobota 17. ledna - SOUKROMÁ AKCE Újezdec u Luhačovic (17-00)

sobota 24. ledna - REPREZENTAČNÍ PLES KDU-ČSL a OREL UHERSKÝ BROD KD, Uherský Brod (20-02)

pondělí 26. ledna - TV NOE natáčení NOEparády, 15.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

sobota 31. ledna - VYCHYTANÁ SOBOTA BESEDANCE Vsetín (21-04)

 

ÚNOR

pondělí 2. února - TV NOE natáčení NOEparády, 5.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

sobota 7. února - CLASSIC DISCO BESEDANCE Vsetín (21-04), (Oldies, ČSSR Hit Mix, R'n'B, Dance Music)

pátek 13. února - VIDEOPREZENTACE KŘESŤANSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY & DISKOTÉKA sokolovna Stražisko (19-04)

sobota 14. února - SOUKROMÁ AKCE Nivnice (17-00)

pondělí 23. února - TV NOE natáčení NOEparády, 18.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

 

BŘEZEN

pondělí 2. března - TV NOE natáčení NOEparády, 6.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 20. března - PÁTEČNÍ DANCE PARTY - ST. JOSEF NIGHT BESEDANCE Vsetín (21-04)

pondělí 23. března - TV NOE natáčení NOEparády, 21.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 27. března - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (16-00)

sobota 28. března - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (15-00)

pondělí 30. března - TV NOE natáčení NOEparády, 7.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

 

DUBEN

sobota 11. dubna NEW VIDEO DISKO SHOW NOČNÍ KLUB HVĚZDA Uherské Hradiště (21-04)

pátek 17. dubna - PÁTEČNÍ DANCE PARTY BESEDANCE Vsetín (21-05)

sobota 18. dubna - SOUKROMÁ AKCE Nivnice (17-00)

pondělí 20. dubna - TV NOE natáčení NOEparády, 24.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 24. dubna - VIDEOPREZENTACE KŘESŤANSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY Brno (19-21)

pondělí 27. dubna - TV NOE natáčení NOEparády, 8.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

 

KVĚTEN

sobota 2. května - OPEN PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-05)

čtvrtek 7. května - VIVA LA CHRISTIAN PARTY BESEDANCE Vsetín (20-05)

pátek 8. května - OLDIES PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

sobota 9. května - LEMOND PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

čtvrtek 14. května - PARTY - Mezinárodní studentská konference - právnická fakulta Olomouc (19-00)

pátek 15. května - DISCO PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

sobota 16. května SOUKROMÁ AKCE Vizovice (12-19)

pondělí 18. května - TV NOE natáčení NOEparády, 27.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

neděle 24. května - GALAVEČER DÍKŮ - oslavy 3. výročí TV NOE Ostrava (16-23)

pondělí 25. května - TV NOE natáčení NOEparády, 9.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 29. května - DISCO TO DISCO BESEDANCE Vsetín (21-05)

neděle 31. května - MODEROVÁNÍ 100.let výročí ORLA Orelský stadion Uherský Brod (13-20)

 

ČERVEN

pátek 5. června - DISCO PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

pátek 12. června - SOUKROMÁ AKCE Korytná (19-00)

sobota 13. června - TESCO DISCO & VIDEO DISCO SHOW NOČNÍ KLUB HVĚZDA Uherské Hradiště (21-04)

pondělí 15. června - TV NOE natáčení NOEparády, 30.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 19. června - NAROZENINOVÁ PARTY DJe Chosého DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

sobota 20. června - NAROZENINOVÁ PARTY DJe Chosého & VIDEO DISCO SHOW NOČNÍ KLUB HVĚZDA Uherské Hradiště (21-04)

neděle 21. června - VIDEOPREZENTACE KŘESŤANSKÉ HUDEBNÍ SCÉNY sv. Antonínek u Blatnice - přehlídka schol (13-21)

pondělí 22. června - TV NOE natáčení NOEparády, 10.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

sobota 27. června - DISCO PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

 

ČERVENEC

sobota 11. července - DISKOTÉKA v rámci mezinárodních Her FICEP Brno-Žabovřesky (21-01)

sobota 18. července - DISCO PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

sobota 25. července - DISCO PARTY DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

pondělí 27. července - DISKO LFŠ NOČNÍ KLUB HVĚZDA Uherské Hradiště (21-04)

středa 29. července - DISKO LFŠ NOČNÍ KLUB HVĚZDA Uherské Hradiště (21-04)

 

SRPEN

pátek 14. srpna - PARTY 80. & 90.let DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

čtvrtek 20. srpna - DISKOTÉKA v rámci oslav 100.let Orla MALÝ SÁL DK, Kroměříž (20-00)

pátek 21. srpna - DISCO PARTY s překvapením DISCO FALKO Púchov (SK) (21-04)

sobota 22. srpna - WORKSHOP KŘESŤAN A HUDBA v rámci oslav 100.let Orla Kroměříž - Starý Pivovar (14-16)

 

ŘÍJEN

čtvrtek 8. října - VIVA LA CHRISTIAN PARTY U-klub Olomouc (20-04)

pátek 16. října - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (17-00)

pátek 23. října - NEALKO DISKOTÉKA Disco Flamingo Kostelany nad Moravou (20-02)

sobota 24. října - MODEROVÁNÍ FESTIVALU VOX 009 Sál pastoračního střediska, Kolejní ulice, Praha 6 - Dejvice (14-22)


LISTOPAD

sobota 7. listopadu - VIVA LA CHRISTIAN PARTY Disco Magic Vlčnov (20-04)

sobota 21. listopadu - KAFEST Kravaře (19-02)

čtvrtek 26. listopadu - KŘESŤ. SILVESTR - HAVAJ PÁRTY U-klub Olomouc (19-03)

pátek 27. listopadu - FIREMNÍ VEČÍREK Uherský Brod (17-02)

sobota 28. listopadu - SILVESTROVSKÉ TÓČO Študlov - okr. Vsetín (19-00)

 

PROSINEC

čtvrtek 17. prosince - FIREMNÍ VEČÍREK Uherský Brod (17-21)

sobota 26. prosince - VIDEO DISCO SHOW Disco Magic Vlčnov (21-04)




2008

PROSINEC

pondělí 1. prosince - TV NOE natáčení NOEparády, 9.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

pondělí 8. prosince - TV NOE natáčení NOEparády, 3.finále Ostrava (17.00 - 17.20)

pátek 12. prosince - DISCO UTAH Kunovice (21-02)

pátek 26. prosince - DISCO UTAH Kunovice (21-02)

pondělí 29. prosince - TV NOE natáčení NOEparády, 12.díl Ostrava (17.00 - 17.20)

středa 31. prosince - VYHCHYTANÝ KISS SILVESTR 2008 - Velké kino Zlín (22-05)

PROGRAM:

ČSSR Hit Mix Stage -  DJ'S Chosé, Michal Blažek, Rusty

Electro-house stage (Best of 2008) - DJ'S Michal Blažek, Andree, Mirci, EdVance, Marcus COOPER, Englawe, Rusty

kaz-news.ru | ekhut.ru | omsk-media.ru | samara-press.ru | ufa-press.ru