DJ CHOSÉ

ROK 2011 - 2013

Email Tisk PDF

2013

LEDEN

sobota 19. ledna - VI. FARNÍ PLES Kulturní dům, Dolní Němčí (19-04)

sobota 26. ledna - X. FARNÍ PLES Sportovní hala, Bánov (19-03)

 

ÚNOR

sobota 9. února - CUBA LIBRE NIGHT Devil Music Bar, Dolní Němčí (22-05)

neděle 10. února - DĚTSKÝ KARNEVAL Kulturní dům, Korytná (15-18)

pondělí 11. února - STUDENTI UP, PŮLÍME!!! U-klub, Olomouc (21-04)

 

BŘEZEN

sobota 2. března - PLES MEDIKŮ RCO, Olomouc (23-04)

 

DUBEN

sobota 6. dubna - SVATBA Hotel Buchlovice (15-24)

úterý 16. dubna - 30. NAROZENINY U-KLUBU U-klub, Olomouc (21-23)

sobota 20. dubna - OSLAVA Motorest Sanytrák, Horní Lhota (16-00)

sobota 27. dubna - SVATBA Restaurace Záložna, Slavičín (16-01)

 

KVĚTEN

úterý 7. května - MAJALES AFTERPARTY U-klub, Olomouc (22-05)

sobota 11. května - OSLAVA Restaurace Corrida, Jaroměřice nad Rokytnou (18-00)

 

ČERVEN

sobota 1. června - SVATBA Motorest 60, Rozhrání (15-03)

sobota 8. června - SVATBA Restaurace Racek, Luhačovice (17-24)

pátek 14. června - THE SOUND OF TOMMOROW Disco City Bůrovce, Topolná (02-03)

sobota 15. června - SVATBA Hotel Vyhlídka, Luhačovice (20-03)

pátek 21. června - OSLAVA Restaurace Panoptikum, Uherský Brod (20-01)

sobota 22. června - SVATBA Hotel Vega, Pozlovice (14-03)

sobota 29. června - SVATBA Tvrz, Hluk (16-01)

 

ČERVENEC

pátek 5. července - SVATBA Hotel a restaurace U Racka, Ostrožská Nová Ves (14-02)

sobota 13. července - SVATBA Lesní penzion, Bunč (18-01)

sobota 20. července - OSLAVA Koliba U Luxů, Uherský Brod-Újezdec (18-01)

sobota 27. července - moderování akce S HOLBOU NA VRCHOL Aprés ski bar Hříbek, Dolní Morava (14-19)


SRPEN

sobota 10. srpna - SVATBA Restaurace U Kollerů, Poteč (13-00)

pátek 16. srpna - SVÍCA Bílý dům, Bánov (19-02)

sobota 17. srpna - SVATBA Hotel Vyhlídka, Luhačovice (14-02)

sobota 24. srpna - SVATBA Penzion UNO, Zlín (16-01)

sobota 31. srpna - SVATBA Hotel a restaurace U Racka, Ostrožská Nová Ves (18-00)


ZÁŘÍ

sobota 7. září - SVATBA Resort & Camp, Dešná (16-01)

sobota 21. září - SVATBA Restaurace u Staňků, Zlín-Kostelec (17-01)

neděle 22. září - benefiční akce KOPEME PRO BERUŠKU Orelský stadion, Uherský Brod (14-17)

neděle 22. září - KOLAUDAČNÍ PÁRTY FOTOATELIÉRU RADOVANA CHVÍLI Restaurace Družba, Uherský Brod (18-00)

pondělí 30. září - PRVÁCI, VÍTEJTE!!! U-klub, Olomouc (20-04)

 

ŘÍJEN

úterý 8. října - SEZNAMOVACÍ VEČÍREK U-klub, Olomouc (21-05)

sobota 12. října - VIDEOPREZENTACE KŘESŤ. HUDEBNÍ SCÉNY ZŠ, Prušánky (17-19)

 

LISTOPAD

pondělí 4. listopadu - PŮLENÍ ZIMÁKU & LIGHT UP PÁRTY S-cube, Olomouc (20-04)

úterý 12. listopadu - SEXY PÁRTY U-klub, Olomouc (21-05)

čtvrtek 28. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR U-klub, Olomouc (19-03)

pátek 29. listopadu - OLDIES PÁRTY Club Cabras, Kroměříž (21-05)

sobota 30. listopadu - OSLAVA U-klub, Olomouc (15-00)

 

PROSINEC

úterý 10. prosince - BLACK &  WHITE PÁRTY U-klub, Olomouc (21-05)

čtvrtek 12. prosince - STUŽKOVACÍ VEČÍREK GJAK OA + OB KD, Uherský Brod (20-03)

sobota 14. prosince - RETRO PÁRTY Club Cabras, Kroměříž (21-05)

pátek 20. prosince - FIREMNÍ VEČÍREK Restaurace Sokolovna, Uherský Brod (16-19)

pátek 20. prosince - FINLANDIA PÁRTY Club Cabras, Kroměříž (21-05)

sobota 28. prosince - NÁMOŘNICKÝ VEČER KD, Študlov (20-03)

úterý 31. prosince - SILVESTROVSKÁ PÁRTY KD, Vážany (19-04)



 
2012

LEDEN

sobota 14. ledna - V. FARNÍ PLES Kulturní dům Dolní Němčí (19-04)

sobota 28. ledna - 14. FARNÍ PLES Sportovní hala Nivnice (19-04)

 

ÚNOR

sobota 18. února FARNÍ PLES Zámek Holešov (19-03)

čtvrtek 23. února - PRVÁCI UP, PŮLÍME!!! U-klub Olomouc (20-04)

 

BŘEZEN

sobota 3. března - PLES MEDIKŮ RCO Olomouc (23-04)

 

KVĚTEN

úterý 1. května - MÁJOVÉ LÍBANKY U-klub Olomouc (20-04)

sobota 12. května - SVATBA Kralice nad Oslavou (15-24)

 

ČERVEN

sobota 2. června SVATBA Revika Vizovice (16-24)

sobota 9. června SVATBA Penzion UNO Zlín (15-24)

sobota 16. června SVATBA budova ČZS Zlín (19-02)

sobota 30. června - SVATBA Hotel U Brány Uherský Brod (13-24)

 

ČERVENEC

sobota 7. července - SVATBA Hotel Buchlovice (15-24)

sobota 14. července - SVATBA Lesní hotel Zlín (20-02)

 

SRPEN

sobota 4. srpna SVATBA Restaurace U Kollerů Poteč (18-02)

sobota 18. srpna - SVATBA Hotel Vega Pozlovice (15-24)

sobota 25. srpna - FIREMNÍ VEČÍREK Uherský Brod (19-01)

 

ZÁŘÍ

sobota 1. září - SVATBA Kulturní dům Jeseník nad Odrou (17-01)

sobota 8. září - SVATBA Lesní penzion Bunč (18-01)

sobota 15. září - SVATBA Sokolovna Vlčnov (16-24)

sobota 22. září - SVATBA Hotel Moskva Zlín (17-24)

úterý 25. září - STUDENTSKÁ SEZNAMOVACÍ PARTY U-klub Olomouc (21-05)

sobota 29. září - SVATBA Revika Vizovice (15-24)

 

ŘÍJEN

čtvrtek 4. října - PRVÁCI UP, VÍTEJTE!!! U-klub Olomouc (20-04)

sobota 13. října - SVATBA Autocamping Luhačovice (17-02)

 

LISTOPAD

úterý 6. listopadu - SLOVENSKÝ VEČÍREK U-klub Olomouc (21-05)

čtvrtek 8. listopadu - AFTERPARTY THE ELEMENTS U-klub Olomouc (23-03)

sobota 17. listopadu - KATEŘINSKÁ ZÁBAVA Sokolovna Morkovice (19-02)

čtvrtek 29. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR U-klub Olomouc (19-03)

 

PROSINEC

čtvrtek 13. prosince - STUŽKOVACÍ VEČÍREK GJAK OA + OB Uherský Brod (18-03)

sobota 22. prosince - OLDIES PARTY Dance Club César Uherský Ostroh (21-04)

 



2011

LEDEN

sobota 15. ledna - IV. FARNÍ PLES Kulturní dům Dolní Němčí (19-05)

sobota 22. ledna - VIII. FARNÍ PLES Sportovní hala Bánov (19-03)


ÚNOR

pátek 11. února - 4. CHARITNÍ PLES Sportovní hala Bánov (19-03)

čtvrtek 24. února - PRVÁCI UP, PŮLÍME!!! U-klub Olomouc (20-04)


DUBEN

sobota 9. duben - SOUKROMÁ AKCE Uherský Ostroh (19-02)


ČERVEN

pátek 17. června - VIDEOPREZENTACE KŘESŤ. HUDEBNÍ SCÉNY NÁMĚŠŤFEST Farní zahrada Náměšť nad Oslavou (21-22)

pátek 17. června - TANEČNÍ PÁRTY V RÁMCI NÁMĚŠŤFESTU Farní zahrada Náměšť nad Oslavou (22-01)


ČERVENEC

úterý 5. července - SOUKROMÁ AKCE Uherský Brod (19-02)

sobota 23. července - BÁNOVSKÉ LÉTO areál pálenice Bánov (20-03)


ZÁŘÍ

sobota 10. září - SVATBA Vlčnov (13-01)

sobota 24. září - TOPOLSKÉ HODY Disco City Bůrovce Topolná (20-05)

úterý 27. září - SVATOVÁCLAVSKÁ ZÁBAVA Fara Sobotín (19-02)


ŘÍJEN

čtvrtek 6. října - PRVÁCI UP, VÍTEJTE!!! U-klub Olomouc (20-04)

sobota 22. října - SVATBA Zámek Napajedla (16-01)


LISTOPAD

pátek 4. listopadu - VIVA LA MORAVIA PARTY Disco City Bůrovce Topolná (20-04)

úterý 22. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR Brno-Bystrc (20-03)

čtvrtek 24. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR U-klub Olomouc (19-04)

sobota 26. listopadu - CÍRKEVNÍ SILVESTR Beseda Nivnice (19-00)